2. ZASEDÁNÍ ŽÁKOVSKÉHO PARLAMENTU (12.10.2023)

Dne 12.10. proběhly v žákovském parlamentu volby na předsedu, kde Ondřej Červenka s přehledem získal 8 hlasů a stal se naším předsedou.  A opozice Karolína Maturová pouze jeden hlas. Stala se místopředsedou. Blahopřejeme. Dále se řešily návrhy žáků v parlamentu. První návrh byl ohledně systému chození na obědy, ve kterém byl skvělý nápad na vyřešení velkých front a čekání. Další návrh byl ohledně Noci světel, který je v plánu. Poslední návrh se týkal sportovního dne, který plánujeme uskutečnit poslední školní týden. Dále ostatní posty, které žáci zastupují: rychlá spojka: Adéla Vodičková (7.ročník) mluvčí: Prokop Ordoš (žák 9.ročníku) fotograf: Viktorie Vávrová (6.ročník)

P.O.

3. ZASEDÁNÍ ŽÁKOVSKÉHO PARLAMENTU (25.10.2023)

V průběhu 3. zasedání jsme rozebírali téma Noc světel. Po předložení nápadů všech tříd jsme se vrhli na stezku odvahy. Jako první se řešily dekorace a cesta. Následně se řešili stanoviště, kostýmy a kdo co bude dělat. Také se řešil další program Noci světel a kde se bude spát. A o je vše. Další zasedaní za týden. 

M.P. 

4. ZASEDÁNÍ ŽÁKOVSKÉHO PARLAMENTU (1.11.2023)

Dne 1.11. proběhl žákovský parlament, kde se řešila organizace akce Noc světel. Naším hlavním úkolem bylo naplánovat stezku odvahy, kdy jsme si rozdělili funkce. Na starosti jsme měli i výzdobu školy a další aktivity, které bychom mohli realizovat na akci. 

P.O.

5. ZASEDÁNÍ ŽÁKOVSKÉHO PARLAMENTU (22. 11. 2023)

Po noci světel, která byla pouze pro 2. stupeň, padlo rozhodnutí, že uděláme akci i pro 1. stupeň. Konkrétně přestavení o příběhu narození Ježíše Krista. Navíc jsme zhodnotili akci Noc světel.

P.O.