Adaptační pobyt 6. ročníku

V pondělí 9. října jsme se s žáky 6. ročníku vydali na adaptační pobyt do krásného prostředí Kaprálova mlýna. Po příjezdu se nás ujala lektorka, která pro nás měla na celé tři dny připravený velmi zajímavý a pestrý program. Prostřednictvím různých aktivit se děti vzájemně více poznávaly a objevovaly silné i slabé stránky svých spolužáků i sebe samých v situacích, do kterých se ve školním prostředí běžně nedostanou. Formou her a úkolů se učily, jak spolu vycházet, jak mezi sebou komunikovat, jak efektivně spolupracovat a být k sobě tolerantní.  Adaptační pobyt se opravdu vydařil, pomohl nám utužit vzájemné vztahy a zdravé klima ve třídě. Přitom jsme si užili spoustu zábavy při hrách i dobrodružství v překrásné přírodě Moravského krasu. Přivezli jsme si mnoho nezapomenutelných zážitků.

Fotky naleznete ve fotogalerii 2. st.

Podobné příspěvky