DIGIakce

Přijďte se inspirovat!

S radostí Vás zveme na DIGIakci, kterou naše škola ve spolupráci s Národním pedagogickým institutem (NPI) organizuje. Můžete se těšit na hospitaci projektové výuky žáků osmého ročníku na dějepisné téma „Technický a vědecký pokrok na přelomu 19. a 20. století“, včetně bloku informatiky se zaměřením na práci s AI, kritické myšlení, vyhodnocování informací a přípravu 3D tisku.

Akce bude nejpřínosnější druhostupňovým učitelům, nicméně je program vhodný pro všechny zájemce. Kromě drobného cateringu a příjemného zážitku si z akce odnesete hand-out materiálů a metodik, díky kterým budete mít možnost s minimálním úsilím projektovou výuku realizovat u Vás na škole.

Celá akce je bezplatná a zakončena společnou diskuzí a rozborem hodin se zástupcem NPI.

Pro přihlášení na akci naskenujte QR kód z plakátu, nebo použijte odkaz: https://helen.npi.cz/prihlasovani/kurzy_prihlasit.php?id_kurzu=109634&operace=detail

Podobné příspěvky